Наши контакты:

Телефон: +38 (096) 037-74-63
Телефон: +38 (050) 033-03-70
Телефон: +38 (073) 136-70-79
Skype: nightvlad2

Реставрація ванн у Тернополі

Реставрація ванн у Тернополі
Теги материалов:
Количество просмотров: 50
Рейтинг: 4.84 / 19  

Багато з нас ще пам`ятає, як за радянських часів, похід у гості з метою покупатися, ставав справжнім святом.
Новенькі ванни в новеньких квартирах тішили господарів і гостей, для яких ванна ще залишалася синонімом розкоші. Ті часи давно пройшли, а ванни залишилися – тільки вже без блиску, а, частенько і без емалі.

Прийом ванни вже давно став буденщиною. Але свято від прийому ванни можна повернути! Бо тепер кожному з нас доступна реставрація ванн у Тернополі! Вже багато років, довірившись бездоганному якісному європейському акрилу PlastAll, ми повертаємо свято у Ваші ванні кімнати!

Акрил PlastAll!
Надійний, високотехнологічний матеріал нового покоління, який є безпечним для здоров`я людина, але при цьому достатньо міцний, не крихкий і дуже приємний на дотик. Дійсно, такий якісний матеріал могли зробити тільки в Європі, де ми його, до речі, і купуємо – на заводі - виробнику в Словенії, що працює для всесвітньо відомого бренда Pabrec.D.O.O.

Послуга відновлення ванни на дому

Завдяки прямим оптовим поставкам цього матеріалу зі Словенії до України, ми досягли своєї давньої мети – наші послуги з реставрації сантехніки акрилом PlastAll найдешевші серед конкурентів. Хоча на перший погляд може здатися, що наші ціни «як у всіх», беріть до уваги, що в наші ціни враховано всесвітньо відомий якісний матеріал найвищого класу, який не містить у своєму складі отруйних розчинників, випаровування яких можуть турбувати роками при прийомі гарячої ванни.

Інформація!
Ми пропонуємо Вам не тільки заощадити, але й зберегти здоров`я.
Коштують наші послуги на емалювання акрилом від 900 гривень, а на наливну ванну – від 1500 гривень.

Емалювання ванни рідким акрилом PlastAll це бюджетний варіант для тих, хто хоче оновити покриття сантехніки навіть тоді, коли це не дуже доцільно (наприклад, Ви живете на орендованій квартирі). Така ванна буде слугувати Вам кілька років, при тому, що ми надамо гарантію від 1 року.

Акрилове покриття ванни - це варіант для тих, хто не звик до тимчасового, а робить усе фундаментально. Ця послуга змусить Вас по-новому дивитись на свою ванну кімнату.

Важливо! Не залежно від обраного методу реставрації, наші фахівці завжди працюють на результат. А результат для нас – це Ваша посмішка від радості. Це доводить наша фотогалерея під назвою Фарбування ванн акрилом. В якій близько 2000 фото виконаних робіт.
Менеджер (093)-98-765-33, (099)-12-19-123

Характеристика наливного акрилового покриття

Наливна ванна у Тернополі з акрилу PlastAll являє собою дійсність, у яку важко повірити.
Довірившись нашим фахівцям, Ви ніколи не згадаєте про те, що Ваша ванна – не нова. Наливне покриття з акрилу PlastAll – це переродження гидкого каченя (тобто старої поверхні) у прекрасного білосніжного (або кольорового - за бажанням) лебедя.

PlastAll дозволяє без зайвих клопотів піклуватися про внутрішню поверхню сантехніки – на радість господинь, та не турбуватись про пошкодження від найменшого удару – на радість малим бешкетникам. А Ви, як гарний господар, вже підрахували, скільки заощадите коштів, якщо замість нової ванни замовите наливну.

Акрилова поверхня – це свято від прийому ванни, яке повернеться в Вашу оселю на довгі роки.
Гарантія на наливне акрилове покриття від 5 років – безумовно, без зайвих слів доводить, що експлуатаційний термін користування перевищує 12-15 років.

Ми працюємо по всій Тернопільскій області:

  • Урмань.
  • Конюхи.
  • Бишки.
  • Бережани.
  • Почаїв.
  • Каменки.
Зі свого боку ми гарантуємо, що докладемо зусиль, щоб Ви до нас ще довго не повертались! А звертались тільки Ваші знайомі та сусіди – за Вашими вдячними рекомендаціями! Якщо хочете зв`язатися з нами негайно, то перейдіть по нижче вказаному посиланню на наш сайт remontuk.com.
Менеджер (093)-98-765-33, (099)-12-19-123

* - Ціна актуальна на 01.04.2017. Ціну уточнюйте кожен день!

Послуга Ціна
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни разміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна
Фарбування ванни акрилом Пофарбована чавуна ванна

Copyright © 2013 Все Права Защищены. Реставратор Полтава